Oszczędności kosztów energetycznych dostępne dla każdego.
Nie każdy potrafi je dostarczyć.

HYDROCHEM DGE S.A. – generujemy oszczędności od 1985 r.

Kontakt

Hydrochem DGE S.A.

ul. Rafii 22
04-241 Warszawa


e-mail: office@hydrochem.pl
tel.: (22) 869 02 57
faks: (22) 839 36 06

 

 

Kapitał zakładowy w wysokości 

300 000 złotych,

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy 

XII Wydział Gospodarczy,

KRS 384941, NIP 525-250-55-41, REGON 142918452

 

 

 

 


więcej

Zespół

Kadrę spółki Hydrochem DGE S.A. stanowi:

  • Niezwykle doświadczony zespół inżynierów.

30 lat doświadczenia w realizacji efektywnych systemów energetycznych i wykorzystywanie najnowocześniejszych rozwiązań daje pewność, iż proponowane przez nas oszczędne rozwiązania zapewnią największą możliwą stopę zwrotu, a realizacja i wykonawstwo będą na najwyższym poziomie.

  • Kompetentny dział finansowania projektów.

W firmie wyodrębniony został dział finansowania inwestycji. Nasi specjaliści od finansów pozyskali dla klientów w latach 2008-2011 prawie 20 mln zł dotacji i preferencyjnych pożyczek. Finansowanie preferencyjne i dotacyjne wspieramy udziałem finansowania komercyjnego we wszelkich dostępnych na rynku formach. Dzięki stałej współpracy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi oraz doświadczeniem w zakresie finansowania jesteśmy w stanie rekomendować najlepsze rozwiązania finansowania aktualnie występujące na rynku. Naszym głównym celem jest możliwość sfinansowania inwestycji z wygenerowanych oszczędności powstałych w wyniku przeprowadzonej inwestycji. Nasza polityka działania zakłada zapewnienie klientowi pełnej oferty realizacji projektu inwestycyjnego w formie: zaprojektuj, sfinansuj, wybuduj.

  • Zespół wykonawczy / serwisujący.

Realizacja inwestycji spoczywa na wykwalifikowanym personelu. Doświadczenie zdobyte w realizacji kilkudziesięciu inwestycji zapewni najwyższą jakość wykonania oraz profesjonalną realizację.
Posiadamy kompetencje i doświadczenie umożliwiające realizację najtrudniejszych projektów. Nasz Zespół realizujący nowoczesne projekty energetyczne od lat 80 zdobył unikalną wiedzę znacznie wyprzedzającą obecne trendy. Filozofią działania firmy od zawsze było „krok przed rynkiem”. Potwierdzają to liczne nagrody ministrów, zaproszenia do gron eksperckich, współpraca z Europejskim Bankiem Odbudowy i rozwoju w Londynie, współpraca z jedną z pierwszych firm przez NFOŚiGW w drugiej połowie lat 90.
Filozofia „bycia krok przed rynkiem” w oparciu o unikalny know-how, wykorzystanie najnowocześniejszej technologii i niestandardowe myślenie jest w firmie naczelną zasadą.

Kluczowe kompetencje spółki Hydrochem DGE S.A.

powrót

Copyright 2012 © by Hydrochem DGE S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Agencja interaktywna PROPERIS.