Oszczędności kosztów energetycznych dostępne dla każdego.
Nie każdy potrafi je dostarczyć.

HYDROCHEM DGE S.A. – generujemy oszczędności od 1985 r.

Kontakt

Hydrochem DGE S.A.

ul. Rafii 22
04-241 Warszawa


e-mail: office@hydrochem.pl
tel.: (22) 869 02 57
faks: (22) 839 36 06

 

 

Kapitał zakładowy w wysokości 

300 000 złotych,

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy 

XII Wydział Gospodarczy,

KRS 384941, NIP 525-250-55-41, REGON 142918452

 

 

 

 


więcej

Fotowoltaika

Hydrochem DGE S.A. jest Państwa idealnym partnerem w przygotowaniu i realizacji systemów PV.

Inwestycje w fotowoltaikę wymagają doświadczenia, profesjonalnego planowania i realizacji, ale także pozyskania wszelkich pozwoleń oraz środków finansowych. Nasza propozycja to kompleksowe przygotowanie i realizacja inwestycji

Zakres oferty obejmuje:

 •  Kompleksowe przygotowanie inwestycji
 •  Finansowanie
 • Realizację
 • Obsługę porealizacyjną

Jesteśmy wyłącznym partnerem BLUE Solar GroupGmbh w Polsce. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji projektów PV. Dotychczas zrealizowaliśmy wiele różnorodnych projektów, takich jak:

 • farmy PV (od 1 MW do 5 MW)
 •  instalacje na wiatach parkingowych (do 1,3 MW)
 • duże instalacje przemysłowe,
 •  średnie i małe instalacje na budynkach samorządowychi domach prywatnych.

Hydrochem DGE S.A. oferuje także hurtową sprzedaż paneli i podzespołów fotowoltaicznych na atrakcyjnych warunkach. W ofercie posiadamy min.:

 • panele fotowoltaiczne: Kyocera, Yingli Solar, Sharp, Schott
 • inwertery: Power-One, Fronius
 • systemy montażowe: Schletter

Przygotowanie

Opracowanie koncepcji realizacji inwestycji

Inżynierowie  i specjaliści Hydrochem DGE S.A. przeprowadzają analizy realizacji inwestycji. Bez względu na powierzchnię, jaką mamy do dyspozycji, dobierzemy idealne rozwiązania dla instalacji.

Na podstawie analiz  zostają  zaproponowane koncepcje  realizacji  tak, aby  zapewnić  maksymalną rentowność inwestycji.  Powstają także wstępne plany posadowienia i zagospodarowania terenu / powierzchni dachu. Przeprowadzona zostaje analiza potrzeb finansowych projektu na etapie realizacji (budowy) oraz projekcja harmonogramu wydatków. Na tej podstawie stworzony jest harmonogram rzeczowo finansowy.

Opracowanie dokumentacji budowlanej i przyłącza (w przypadku farm)

Następnym  etapem  jest  przygotowanie dokumentacji środowiskowej, warunków zabudowy / wypisu i wyrysu z MPZP oraz opracowanie projektu budowlanego inwestycji.  Tuż po otrzymaniu warunków zabudowy złożony zostaje wniosek o ustalenie warunków przyłącza do sieci elektroenergetycznej. Etap kończy się otrzymaniem prawomocnego  pozwolenia na budowę.

Finansowanie

Pozyskanie środków preferencyjnych i  stworzenie inżynierii finansowej

Na podstawie stworzonego harmonogramu rzeczowo-finansowego powstają koncepcje finansowania projektu inwestycyjnego. Każdy wariant finansowania uwzględnia możliwości pozyskania finansowania dotacyjnego, preferencyjnego oraz komercyjnego. Koncepcje finansowania inwestycji oparte są o możliwości  i preferencje inwestora. W procesie przygotowania inżynierii finansowej brane pod uwagę są wszelkie formuły finansowania, jak finansowanie wykonawcy, finansowanie trzecią stroną, leasing finansowy i operacyjny, finansowanie pomostowe przy udziale dotacji.

Po wyborze modelu finansowego niezwłocznie przystępujemy do jego wdrożenia poprzez rozpoczynamy prace nad pozyskiwaniem finansowania.

Realizacja

W Hydrochem DGE S.A. wiemy, jak ważna jest jakość wykonania oraz wykorzystanych elementów i materiałów. System fotowoltaiczny ma za zadanie przynosić zyski inwestorowi przez 25-30 lat, dlatego nie ma miejsca na kompromisy. W naszych realizacjach wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości panele, inwertery, systemy montażowe oraz oprzyrządowanie towarzyszące.

Z producentami komponentów PV współpracujemy od wielu lat.

Hydrochem DGE S.A. realizując inwestycję jako generalny wykonawca koordynuje jednocześnie przepływ środków pieniężnych na podstawie wypracowanej inżynierii finansowej.  Podchodzimy elastycznie w przypadku jakichkolwiek opóźnień lub problemów związanych z płatnościami z instytucjifinansujących poprzez kontynuowanie realizacji inwestycji tak, aby zakończyć ją w terminie.

Utrzymanie i obsługa serwisowa

Po realizacji inwestycji w ramach podpisanych umów prowadzimy serwis porealizacyjny wykonanej inwestycji oraz rozliczamy inwestycję pod kątem finansowym z instytucjami finansującymi.

Referencje


Dania

 

Farmy w Niemczech

Farmy w Niemczech

 

Instalacje dachowe w Niemczech

Instalacje dachowe w Niemczech


powrót

Copyright 2012 © by Hydrochem DGE S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Agencja interaktywna PROPERIS.