Oszczędności kosztów energetycznych dostępne dla każdego.
Nie każdy potrafi je dostarczyć.

HYDROCHEM DGE S.A. – generujemy oszczędności od 1985 r.

Kontakt

Hydrochem DGE S.A.

ul. Rafii 22
04-241 Warszawa


e-mail: office@hydrochem.pl
tel.: (22) 869 02 57
faks: (22) 839 36 06

 

 

Kapitał zakładowy w wysokości 

300 000 złotych,

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy 

XII Wydział Gospodarczy,

KRS 384941, NIP 525-250-55-41, REGON 142918452

 

 

 

 


więcej

Budowa zadaszenia trybuny stadionu wraz z instalacją fotowoltaiczną

Stadion Miejski w Legionowie to jeden z pierwszych polskich obiektów wykorzystujących promienie słoneczne do produkcji energii elektrycznej. Zrealizowane zadanie polegało na wykonaniu specjalnego zadaszenia nad trybuną stadionu na której zamontowano instalację fotowoltaiczną o mocy 39,27 kWp. Cechą zastosowanej instalacji fotowoltaicznej opartej o ogniwa krzemowe jest to, że wytwarza ona energię elektryczną ze światła, czyli produkuje ją zarówno latem jak i zimą.

 

Elektrownia fotowoltaiczna została wyposażona w system zdalnego monitoringu zużycia energii. Zadaniem systemu jest optymalizacja zużycia energii elektrycznej. W tym celu naszym zadaniem przez kolejne dwa lata będzie monitorowanie produkcji energii pochodzącej z sieci energetycznej jak i paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu będzie możliwe optymalizowanie i dostosowywanie bieżącego zapotrzebowania energii elektrycznej w stosunku do jej produkcji z instalacji oze.

 

Inwestycja została dofinansowana ze środków zewnętrznych, a firma Hydrochem DGE S.A. zajmie się również wsparciem podczas rozliczenia pozyskanego finansowania.

powrót

Copyright 2012 © by Hydrochem DGE S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Agencja interaktywna PROPERIS.